top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תניגי ארגונומיה מתקדמת

כיסא ארגונומי המיוצר מחומרים ממוחזרים

עודכן: 1 בנוב׳ 2021


כיסא ארגונומי ממוחזר

כיסא ארגונומי מדהים במהדורה מוגבלת של HÅG, העשוי מחומר ייחודי ממוחזר.

במסע מתמשך להרחיב את סל המוצרים העיצובי המיוחד שלנו, מותג Flokk HÅG יצר מספר מוגבל של כיסא ה- HÅG Capisco Puls האייקוני שלו עשוי מחומר נורדי ייחודי: 'סמני מחרשות שלג'.כיסא ארגונומי מעוצב

במהלך עבודתו השוטפת עם מכון המחקר הנורדי SINTEF למקורות חומר ממוחזרים שעשויים להיות מתאימים לעיצוב מוצר מחומרים קיימים שלא בשימוש או נפגמו ,

צוות המחקר והפיתוח של פלוק השיגו את סמני מחרשות השלג שהושלכו.

לאחר שהבינו את כוחם הגלום, בחברת HÅG ראו הזדמנות להשתמש בחומר לכיסא המעוצב של פיטר אופסוויק המעצב עטור הפרסים, HÅG Capisco Puls, ובדק את הקטבים המעובדים ויצר מהדורה מוגבלת זו של מאתיים כסאות בצבע אובורן ייחודי להפליא, תוצאה של פלסטיק ממוחזר מעורב.


אומר סמנכ"ל הקיימות של פלוק, אטל תייס-מסל: "אנו חיים במשבר אשפה עולמי המונע מצריכה המונית. בתור אחד מיצרני הרהיטים המובילים באירופה, צוות המומחים והמעצבים הסביבתיים שלנו צריך לקבל השראה להשתמש בפסולת סביבם כמשאב ליצירת מוצרים יפים לאורך זמן.

זה בתורו יסייע לנו להגיע ליעדים השנתיים השאפתניים שלנו להגדיל את השימוש בחומרים ממוחזרים ובכך להפחית את ההשפעה הסביבתית שלנו.


למרות שעדיין אינו מוכן לייצור בקנה מידה גדול, תפיסה זו משמשת הצהרת משימה על מחויבותה של פלוק לעיצוב בר קיימא. "

לחצו על התמונה מטה לסרטון ,

כיסאות ארגונומיים משרדיים מחומר ממוחזר

אז ממה עשוי הכיסא הארגונומי המיוחד??

המשמשים לקו דרכי ההרים המושלגות לעיתים קרובות של נורבגיה, הסמנים המאירים מעידים על שפת הכביש עבור נהגי מחרשות שלג, תוך שמירה על בטיחות הכבישים המהירים, הכבישים הדרכים והכבישים האידיליים.

עשוי תערובת פלסטיק קשוחה המסוגלת לסבול את הסביבה, אלפי עמודי שלג פגומים ועייפים נאספים ונזרקים מדי שנה.

המחויבות של Flokk ו- HÅG לכלכלה בר קיימה והחלפת חומרים במידת האפשר בתוכן ממוחזר, הייתה ארוכת שנים.

חלקים רבים של מוצרים החברה עשויים פלסטיק ממוחזר, אלומיניום ופלדה.

אם אספקת החומר הממוחזר יציבה, ואם הרכיבים יכולים לעמוד בבדיקות קפדניות בתעשייה, נעשה שימוש בחומר בכיסאות הארגונומיים שלנו.


כריסטיאן א 'לודגארד, סגן נשיא בכיר למוצרים ומותגים בפלוק אמר; "HÅG מקווה שכל הפלסטיק - וחומרים רבים אחרים - בכל המוצרים יהיו בסופו של דבר מחומר ממוחזר.

הכיסאות שלנו יעמדו לאורך זמן של שימוש כבד וישפרו את בריאות העובדים בכל רחבי העולם, ואז לאחר השימוש הם יכולים להיות ממוחזרים שוב, זו שאיפת העיצוב הבר קיימא שלנו.


סמני מחרשת השלג חסרים כעת כיוון שממשל הכבישים הנורבגי, זיהה את ההשפעה הסביבתית עליהם ופעל להחליפם באורן נורבגי בר קיימא ובאלטרנטיבות עץ ערבה דנית.

מסיבה זו הצלחנו לייצר רק מספר קטן של כיסא ארגונומי HÅG Capisco מתוך האצווה שקיבלנו.

אך אנו נמשיך בחיפוש אחר אספקה ​​מקומית ועולמית של פסולת לא רצויה שניתן להפוך בהצלחה לרכיבים ומוצרים חזקים, בתקווה ליצור הזדמנויות נוספות לחומרים ממוחזרים וממחזרים חדשניים למוצרינו בדרך קדימה ... "


כיסא ארגונומי מעוצב מחומר ממוחזר

מוצג: HÅG Capisco Puls - מהדורה מוגבלת Auburn,


היכן ניתן לרכוש את המהדורה המוגבלת של הכיסא הארגונומי הממוחזר HÅG Capisco Puls

רק מאתיים כיסאות ארגונומיים- HÅG Capisco Puls ייוצרו מסימני מחרשת השלג,

בשל גודל המנה של 'סמני מחרשת השלג שהושגו.

הם מגיעים בשני סגנונות, האחד עם בסיס אלומיניום לבן יחד עם בד כרית מושב Bardal 620 של GU, ואילו השני מגיע עם בסיס אלומיניום שחור עם הבד Rondo 61205 של גבריאל.


חובבי עיצוב בר קיימא או חובבי העיצוב החדש (או שניהם!) יכולים לשים את ידם על אחת מהיצירות המהדורות המוגבלות לבית או למשרד, על ידי יצירת קשר אתנו.


כל אחד מהם יסופק עם מספר מהדורה ותעודת אימות.

הזדרזו לא יישארו כאלו.


186 צפיות0 תגובות

Comentarios


bottom of page