top of page
חיפוש
  • תמונת הסופר/תניגי ארגונומיה מתקדמת

כסאות משחקים(גיימינג) לעומת כסאות משרדיים - מה עדיף לכם?


כיסאות גיימינג

מהם היתרונות העיקריים של כיסא משחקים (גיימינג), וכיצד הם עומדים מול הכיסאות המשרדים המסורתיים יותר שלך? אנו חוקרים.


כיסא משרדי

מאז אמצע המחשבה, כסאות המשחק (גיימינג) הפכו לבחירה פופולארית יותר ויותר עבור משתמשי מחשב נלהבים, בין אם אתם גיימרים כבדים ובין אם אתם מבלים שעות ארוכות בעבודה ליד שולחן העבודה שלכם. הם מעוצבים בסגנון היפר, והם מיועדים לישיבה מול מסך וגורמים לך להרגיש חלק מהיקום שהמשחקים מובילים אליו, אך לעתים קרובות מדי הם נופלים כשמדובר במתן נוחותך ובריאותך.


הארגונומית הבכירה של Flokk, Sukhi Assee, ביצעה מערך הערכות ארגונומיות בתחום הביתי והמשרדי של משתמשים בתחום המשחקים. מניסיונה, היא משתפת פרטים על הגורמים הבולטים בעת הערכה והערכה של כסאות בסגנון המשחק.


סוקי: "כשמסתכלים על פירוט העיצוב והקטגוריות המבדילות בין כיסא למשחק, ישנם כמה גורמים עיקריים שמתגלים. ישנם מגבלות בתכונות כמו היעדר כוונון מלא.

בהתחשב במשחקי הזמן שניהם מקצוענים והוצאות מזדמנות על סוגים אלה של כסאות, חיוני שהם יידעו לגבי מה שעושה כיסא איכותי וארגונומי טוב.

אני חושבת שהרבה זמן למשתמש תהיה ציפייה מסוימת לגבי האסתטיקה של איך כיסא משחק צריך להראות.

על חשבון התמיכה בפועל. "


אז לפני שתוסיף את כיסא המשחק לסל הקניות שלך, עיין במהירות בהשוואות התכונות שלנו עבור כסאות משחק לעומת אפשרויות ישיבה משרדיות מסורתיות, וכיצד המאפיינים הספציפיים הללו שוקלים לגבי הבריאות והנוחות שלך.


אז מה זה כיסא משחקים (גיימינג)?

אין כללים המשמשים לכיסא משחקים, וכמו שהמשחקים מתפתחים צרכי המשתמש גם, כך גם הדרישה לכיסא משחקים טוב ואיכותי.

עם זאת, יש כמה תכונות כלליות המוצגות על כסא משחקים, ואנו נבדוק את אלה כעת ונראה כיצד הם משתווים לכיסאות משרדים מסורתיים.


כיסאות גיימינג

משענת גב

משענת הגב של כיסא משחקים היא בדרך כלל התכונה המגדירה ביותר, מכונפת ליצירת תחושה של עריסה, ממש כמו במכונית מרוץ שיכולה להוסיף לחדירה ולחוויה הכוללת במשחק.

עם זאת, מנקודת מבט של גורמים אנושיים, הגבלה זו יכולה לאלץ אותך לאמץ תנוחה אחת, אשר על פני שעות ארוכות עלולה להזיק לבריאותך.

כסאות משרדים ארגונומיים מאפשרים תנועה גדולה בהרבה, במיוחד פלג גופך העליון, ואצל אנשים גדולים יותר, כיסא משחק יכול להיות מגביל בצורה לא נוחה.


מושב

כמו משענת הגב, מושב המשחק הוא בצורת דלי עם קצוות מורמים, ומשך את המשתמש לכיסא, ממש כמו במכונית מרוץ.

שוב, זה מוסיף לגורם החוויה אך הוא לא מניב ארגונומית.

אמנם זה לא יכול להיות גרוע בהרבה מכיסא משרדי בעל תקציב נמוך, אך כסאות משרדים בינוניים עד איכותיים לרוב כוללים מושב שטוח עם קצה מפל.

זה המקום בו הקצוות הקדמיים של הכיסא מעוקלים מעט כלפי מטה, עיצוב שמקל על הלחץ על גב הירכיים ומאחורי הברכיים, מה שמגביר את הנוחות והתמיכה ומאפשר זרימת דם גדולה יותר לגפיים התחתונות.


מאפיין עיצובי זה חשוב כשמדובר בשעות ישיבה ממושכות, וכיסא משרדי טוב מנצח בקלות את מרבית כיסאות המשחק.


משענת ראש

הרבה כסאות גיימינג מצוידים במשענת ראש קבועה, הרחבה של הכיסא עצמו כדי להחזיק את הראש, עם כרית נשלפת לערסול הבא שלך בחלק מהמקרים.

זה למעשה טוב יותר מאשר הרבה כסאות משרדים בטווח בינוני עד נמוך, שאינם מצוידים במשענת ראש כלל. ברגע שאתה מתחיל להסתכל על עיצובי כסאות משרדיים איכותיים, משענת ראש מתכווננת בדרך כלל נפוצה ועדיפה בהרבה על קבוע, ומאפשרת לך להתאים את המיקום באופן מושלם לצרכים שלך.


כיסא גיימרים

תמיכה מותנית

כריות המותניים נפוצות עם כיסאות משחק רבים, ומציעים תמיכה מותנית המתכווננת לגובה, מה שהופך אותם למעט טובים יותר במחלקה זו בכיסאות משרדים בתקציב נמוך יותר. עם זאת, כסאות משרדים יוקרתיים יותר עם תומכים מותניים מתכווננים מובנים הם עדיפים בהרבה, מעוצבים על פי קווי המתאר המדויקים הנדרשים ליציבה בריאה.


רמת שכיבה

אמרו לכולנו לשבת ישר בבית הספר, אך מחקרים מראים שרמת שכיבה מסוימת בזמן הישיבה מפעילה פחות לחץ על הדיסקים שלך, מידע חשוב אם אתה נוטה לכאבי גב. ברוב כסאות המשחק יש רמה גבוהה של שכיבה, חלקם עד 180 מעלות מלאות, מה שהופך אותו למיטה למיניהם.


כיסאות משרדים סטנדרטיים רבים אינם מציעים אותה רמה של הטיה, מה שהופך את כסאות המשחק להרבה יותר תכליתיים מבחינה זו. עם זאת, אפשרויות הישיבה היוקרתיות יותר מאפשרות זווית שכיבה מקובלת יותר, ולמרות שאינן מאפשרות 180 מעלות מלאות, הן בהחלט מאפשרות את הרמה הדרושה להפחתת המתח בגבך, מבלי לייעל ביצועים או פרודוקטיביות.

כיסאות גיימרים

פסק הדין

כיסאות המשחק - גיימינג הם נקודות המכירה הגדולות ביותר הם המראה המסוגנן בכבדות וההבטחה לחוויה סוחפת יותר, אך הם נופלים הרחק מאחורי כסאות משרדים באיכות טובה בכל הנוגע להציע חווית ישיבה בריאה וארגונומית.

אמנם הם עשויים להיות מעט טובים יותר מכיסאות משרדים בעלי תקציב נמוך, אך כסאות משרדים באיכות פרמיום יותר עולים בהרבה על כסאות המשחק כמעט בכל קטגוריית בריאות ורווחה.


כסאות משחקים הסתמכות רבה על סגנון פירושה שלעתים קרובות הם מוגבלים לצורות ועיצובים מסוימים, כלומר הם לא יכולים להיות חדשניים באותה מידה ביחס לחומרים חדשים, רכיבים דינמיים כגון תומכות מותניים ועוד.


סוקי אגרונומית בכירה בפלוק; "הנושא האמתי כאמור הוא מושב האוכף, מכיוון שהדבר מכסה את עמוד השדרה לתנוחה בצורת C, ומוסיף עומס על העץ ועל אזור עצם הזנב של עמוד השדרה.

אותם כסאות משחק מסורתיים בעלי תומכות צד יכולות להיות לא נוחות לאורך זמן שבסך הכל יכול להחריף את הכאב בכתפיים.

התמיכה המותנית היא בדרך כלל מינימלית; אם נלך על פי הסיכויים שמקצוענים וגיימרים רגילים יכולים לבלות יותר מכמה שעות על כיסא ללא תנועה זה נושא עצום. "למצוא את כיסא המשחק החדש שלך

אם אתם מחפשים כיסא איכותי ומושלם למשחקים, יש לנו מגוון עיצובים לכל טעם, זמינים במבחר רחב של בדים, צבעים ואפשרויות התאמה אישית, כולל תומכות מותניים גמישות, משענות ראש מתכווננות ועוד.


זמין במגוון נקודות מחיר המתאימות לכל תקציב, חקור את הקולקציה שלנו עוד היום ועצב בעצמך.


פוסטים אחרונים

הצג הכול
bottom of page