חיפוש
  • ניגי ארגונומיה מתקדמת

רעיונות לעיצוב פנים קיץ מעוררי השראה לבית שלך


יש לנו כמה רעיונות נהדרים בשבילך להשתעשע בעיצוב הבית שלך, בכל חדר, כדי להוסיף קצת אווירה רעננה ותחושת קיץ גם בימי החורף.

עיצוב הבית, כיסא ארגונומי

חילופי העונות הם הזדמנות מושלמת לשחק עם נושאי עיצוב פנים, ואין טוב יותר מתחילת הקיץ.

ימים ארוכים ומוארים יותר וההבטחה של חברים ובני משפחה שיבואו לבקר יכולים לתת לך את המוטיבציה להפוך את הבית שלך לחמים ומרומם כמו בחוץ.

וכיוון שרבים מאתנו עדיין עובדים מהבית בעתיד הנראה לעין, עכשיו זו ההזדמנות להוסיף קצת אופי קיץ למשרד הביתי שלך כדי להאיר את יום העבודה שלך.


"עכשיו זה הזמן לשנות דברים בבית. אחרי חורף ארוך ומייגע, מהפך מהיר יעזור להרים את מצב הרוח, במיוחד אם תמשיך לעבוד מרחוק". אומרת ג'ני קאקודאקיס, מייסדת ומנהלת קריאייטיב של אתר הפנים עטור הפרסים Seasons in Colour, שממשיכה;


"בכל הנוגע לצבעים, אני מעדיפה צבעים חמים ואדמתיים: טרקוטה, חום וחול הם צבעים שמזכירים לי חגים בשמש.

זוהי פלטה רגועה שתהיה בביתך וכזו שאתה יכול לעבוד איתה בקלות אם הבית עכשווי או בעל מאפיינים תקופתיים. הוא גם מאפשר ריבוד והוספת עומק בחדר."


מחופים חוליים ועד יערות טרופיים, או פולחן מוחלט לשמש, אנו חולקים אתכם את מגמות העיצוב המובילות שלנו לעקוב אחריהם, כולל כמה רעיונות נהדרים על רהיטים להוסיף לסביבתכם כדי להתאים לטרנדים הללו.


עיצוב פנים

Featured (L-R): HÅG Capisco 8106 | RBM Noor Wooden Leg | HÅG Futu 1100 | RBM Noor 4 leg | RBM Noor Sledgebase | HÅG Capisco Puls


מחפשים את חוף הים

יצירת אווירת החוף בבית היא טרנד עיצובי קיץ קלאסי. חשבו על גווני אוקיינוס ​​של כחול, מרויאל לירוק ים, בשילוב עם צהוב חול. כמו ברוב הרעיונות לעיצוב פנים בקיץ, תרצו לשמור על קירות בהירים ככל האפשר (לבן הוא בחירה מצוינת), אבל משחק עם רהיטים ואביזרים יכול להוסיף את כתמי הצבע המעניקים לכם את האפקט הימי והחוף הזה.


בכל הנוגע לרהיטים, יש לנו מגוון של בדים הן בקולקציות הסטנדרטיות שלנו (זמינות לשימוש בכלי העיצוב המקוון שלנו) והן בקולקציות המורחבות (צור קשר עם אולם התצוגה המקומי שלך לפרטים נוספים) הזמינות בכל הכיסאות שלנו, כולל מעטפת כחולה פנטסטית צבעים על כיסאות RBM Noor ו-HÅG Capisco Puls שלנו.


כיסאות משרדיים ארגונומיים

Featured (L-R): RBM Noor Wooden Leg, RH Mereo, RBM Noor 4 leg, HÅG Futu, giroflex 313, RBM Noor Up, HÅG Capisco, RBM Noor Up


תכניסו את החוץ פנימה

בילינו הרבה זמן בחוץ בקיץ, כך שהחזרת חלק מזה תוכל ליצור את האפקט הפנימי העונתי הזה. צמחי בית עומדים גבוהים, יצירות אמנות מדהימות או צמחים מזויפים מציאותיים הם הדרך המושלמת להוסיף את האפקט הזה, אבל אתה יכול לעשות את זה גם עם הרהיטים שלך.


ירוקים שופעים ותוססים ועצים טבעיים וגוונים צהובים עוזרים לך לאמץ את הקיץ. שילובם עם רקע לבן מאפשר לצבעים לצוץ ולעצור את תחושת היער מלהפוך לשלטנית. בחרנו כמה מהבדים והעיצובים האהובים עלינו למטה כדי לתת לך כמה רעיונות ליצירת נושא זה בבית שלך.


עיצוב הבית, כיסאות ביתיים ארגונומיים

Featured (L-R): RBM Noor Wooden Leg, RH Logic, HÅG Capisco, HÅG Capisco, HÅG Futu, RBM Noor Sledgebase